Unit Teknologi Maklumat

Ts. Shafik Asraf bin Junus

Pegawai Teknologi Maklumat

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
shafik.junus@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Khairul Nizam bin Powdzi

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat / Webmaster

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
nizam.powdzi@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Mohd Izuan bin Anwar

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
izuan.anwar@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Sa'id bin Mohd Khalid

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
said.khalid@mara.gov.my
062695881 / 882

Unit Perpustakaan

Pn. Sharifah Rafidah binti Wan Bagus

Pustakawan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
rafidah.bagus@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Dayang Norazurah binti Ibrahim

Penolong Pustakawan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
norazurah.ibrahim@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Junaida binti Abdullah

Pembantu Tadbir (Perpustakaan)

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
junaida@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Kamis bin Mohamed Said

Pembantu Operasi (Perpustakaan)

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
kamis.said@mara.gov.my
062695881 / 882

Unit Kokurikulum

Pn. Syahidatul Kamila bt Mohd Hajaraih

Ketua Unit Kokurikulum

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
kamila.hajaraih@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Saiful Azlan bin Ab Jabar

Pegawai Kokurikulum

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
saiful.jabar@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Muhamad Safwan bin Mohamad Yusof

Pegawai Kokurikulum

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
msafwan@mara.gov.my
062695881 / 882

Unit Kaunseling

En. Khairul Azwan bin Mat Amin

Kaunselor

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
azwan.amin@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Siti Sarah binti Bahari

Kaunselor

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
sarah.bahari@mara.gov.my
062695881 / 882

Unit Peperiksaan dan Pensijilan

En. Ahmad Ikhwan bin Tarmizi

Ketua UPP

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
ikhwan.tarmizi@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Mohd Azrai bin Latip

Pembantu Tadbir (UPP)

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
azrai@mara.gov.my
062695881 / 882

Unit Pentadbiran

Pn. Fauziah binti Abdul Gani

Penolong Pegawai Tadbir Kanan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
fauziahag@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Rohaya binti Ismail

Pembantu Tadbir (K)

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
rohaya.ismail@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Muhamad Fais bin Mohamed Nor

Pembantu Tadbir Kewangan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
fais.nor@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Anita bte Md Din

Pembantu Tadbir

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
anita.din@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Sri Rahayu binti Harun

Pembantu Tadbir

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
rahayu.harun@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Che Mazura binti A Aziz

Pembantu Tadbir

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
mazura.aziz@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Zarinah binti Yatim

Pembantu Tadbir

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
zarinah.yatim@mara.gov.my
062695881 / 882

Cik Ruqayya binti. Mazlan

Pembantu Tadbir

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
ruqayya@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Noor Azua binti Jaafar

Pembantu Tadbir

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
noorazua@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Zahiruddin bin Ibrahim

Pembantu Operasi

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
zahiruddin.ibrahim@mara.gov.my
062695881 / 882

Unit Pemandu

En. Mohd Kamal bin Puasa

Ketua Pemandu Kenderaan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
kamal.puasa@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Razali bin Abdul Rahman

Pemandu Kenderaan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
razali.rahman@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Mohamad Fadzil bin Ahmad

Pemandu Kenderaan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
fadzil.ahmad@mara.gov.my 062695881 / 882

Unit Teknikal

En. Raja Mohd Nashriq bin Raja Sabri

Penolong Jurutera

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
nashriq.sabri@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Rosli bin Berahim

Penolong Jurutera

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
roslib@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Zamri bin Sidek

Penjaga Jentera Elektrik

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
zamri.sidek@mara.gov.my
062695881 / 882

Unit Asrama

Pn. Zaleha binti Keling

Penolong Pegawai Tadbir (Asrama)

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
zalehak@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Ruzana binti Sahari

Pembantu Tadbir (K)

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
ruzana.sahari@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Muhammad Firdaus bin Mahamud

Pembantu Operasi

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 

062695881 / 882

Log In

Log In

Log In

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed 

Get 20% Discount

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue