Senarai Pengarah

 

  • MATIAS FRANCISCO DE MENEZES
    Dari 1 Jun 2009 sehingga 31 Mac 2010


  • TN. HJ. PA'EE BIN KASSIM
    Dari 1 April 2010 sehingga 25 April 2011


  • YB. DR. HJ. MUHAMMAD AMIN BIN ZAKARIA
    Dari 21 November 2011 sehingga 17 April 2013


  • PN. HAYATI BINTI HASHIM
    Dari 3 Jun 2013 sehingga 31 Ogos 2015


  • DR MUMTAZ BEGAM BINTI ABDUL KADIR
    Dari 1 September 2015 sehingga 18 Disember 2018

ankara escort bayan

Jadual Kuliah

Januari - Mei 2020 
June - September 2020 
Oktober - Disember 2020

Program Pengajian

  1. Diploma Perakaunan
  2. Diploma Pengurusan Perniagaan
  3. Certified Accounting Techinician