Jabatan Perakaunan

Pn. Rozaida binti Abu Shari

Ketua Program

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
rozaida.abu@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Khairur Rijal bin Hasan

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
rijal@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Azrul Haffiz bin Mohamed

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
haffiz.mohamed@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Mohd Ikbal bin Hashim

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
mikbal@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Asnida binti Ahmad Fuad

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
asnida.fuad@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Suryanti binti Yahaya

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
suryanti.yahaya@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Siti Fadzlina binti Bakri

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
fadzlina.bakri@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Murni binti Jarkoni

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
murni.jarkoni@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Norhashimah binti Omar

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
norhashimah.omar@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Norma Niza binti Othaman

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
normaniza@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Norazimah binti Othman

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
norazimah.othman@mara.gov.my
062695881 / 882

Cik Nurhafiza binti Mohammad

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
nurhafiza.mohammad@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Siti Nazira binti Abd Rani

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
nazira.rani@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Mariyam binti Abdul Aziz

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
mariyam@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Noor Hashira binti Eidan

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
hashira.eidan@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Syahirah binti Md Sarip

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
syahirah.sarip@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Nur Lailatul Nadia binti Zaffarudin

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
nurlailatul@mara.gov.my
062695881 / 882

Cik Nor Faiezah binti Muhamad Ali

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
faiezah.ali@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Nabihah binti Adnan

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
nabihah.adnan@mara.gov.my
062695881 / 882

Jabatan Sains Kuantitatif

Pn. Alina binti Mahmud

Ketua Program

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
alina.mahmud@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Azizulazrin bin Mohamed

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
azizulazrin.mohamed@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Hairunazri bin Tamaddun

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
hairunazri@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Mohd Syzry Affendy bin Muhamad Said

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
syzryaffendy@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Mohd Ramdan bin Ibrahim

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
ramdan@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Ahmad Khomeini bin Rose

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
khomeini.rose@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Masnirah binti Saari

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
masnirah@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Asmah binti Ab Rahmian

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
asmah.rahmian@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Rosdianah binti Ramly

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
rosdianah@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Rohaizah binti Bahari

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
rohaizah@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Zalifah binti Jamal

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
zalifah.jamal@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Munirah binti Othman

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
munirah.othman@mara.gov.my
062695881 / 882

Cik Norlizawati binti Muhamad Hassan

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
norlizawati@mara.gov.my
062695881 / 882

Jabatan Pengurusan Perniagaan

Pn. Noor Faiezah binti Yaakup

Ketua Program

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
noorfaiezah@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Victor Nipis

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
victor@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Mohd Farid bin Ibrahim

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
farid.ibrahim@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Amalina binti Mohamad Nor

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
amalina.nor@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Syirin Hanim binti Jalis

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
hanim.jalis@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Fazila binti Daut

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
fazila@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Nora binti Hj Sebah

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
nora.sebah@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Zuraidah binti Nordin

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
zuraidah.nordin@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Miza Farahana binti Yop Zain

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
miza@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Suraini binti Saaia

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
suraini@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Nur Qairina Wannye binti Dunsim

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
wannye.dunsim@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Farakhshima binti Dahalan

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
farakhsima@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Siti Omiroh binti Omar

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
omiroh.omar@mara.gov.my
062695881 / 882

Cik Hanaq binti Yazid

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
hanaq@mara.gov.my
062695881 / 882

Jabatan Pengajian Am

Ust. Mohd Salman bin Mokhtar

Ketua Program

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
salman.mokhtar@mara.gov.my
062695881 / 882

Ust. Abdul Naim bin Mohd Salim

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
naim.salim@mara.gov.my
062695881 / 882

Ust. Mohd Taufiq bin Mahadi

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
taufiq@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Azhar bin Hassan

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
azhar.hassan@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Salehan bin A Ghafar

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
salehan@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Fareez Ashraf bin Mahzan

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
fareez.ashraf@mara.gov.my
062695881 / 882

Cik Nur Mardziah binti Rahmat

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
mardziah.rahmat@mara.gov.my
062695881 / 882

Cik Fatimah Munirah binti Abu Bakar

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
fatimah.munirah@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Fauziah binti Amin

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
fauziah.amin@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Norhayati binti Abdul Bari

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
nor.hayati@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Syafenas binti Abdullah

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
syafenas.abdullah@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Roslina binti Yunus

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
roslina.yunus@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Siti Mariah binti Ab Wahab

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
mariah.wahab@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Nurul Yusra binti Mohd Sabri

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
nurulyusra@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Syamila Huda binti Halimi

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
syamila.halimi@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Syarifah Noor Fatanah binti Syed Najmuddin

Pensyarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
s.noorfatanah@mara.gov.my
062695881 / 882

Log In

Log In

Log In

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed 

Get 20% Discount

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue