Pengurusan Tertinggi Kolej

Pn. Samsiah binti Kandar

Pengarah

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua, 75460 Ayer Molek, Melaka
samsiahk@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Nor Rajwani binti Awang

Timbalan Pengarah Hal Ehwal Akademik

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
rajwani.awang@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Mashitoh binti Musa

Timbalan Pengarah Hal Ehwal Pelajar

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
mahshitoh.musa@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Shahrulazli bin Jaafar @ Ismail

Timbalan Pengarah Khidmat Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
shahrulazli@mara.gov.my
062695881 / 882

Ahli Pengurusan 2022-2023

Pn. Rozaida bt Abu Shari

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
rozaida.abu@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Alina bt Mahmud

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
alina.mahmud@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Noor Faiezah bt Yaakup

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
noorfaiezah@mara.gov.my
062695881 / 882

Ust. Mohd Salman bin Mokhtar

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
salman.mokhtar@mara.gov.my
062695881 / 882

Ts. Shafik Asraf bin Junus

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
shafik.junus@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Sharifah Rafidah binti Wan Bagus

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
rafidah.bagus@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Syahidatul Kamila bt Mohd Hajaraih

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
kamila.hajaraih@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Ahmad Ikhwan bin Tarmizi

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
Ikhwan.tarmizi@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Khairul Azwan bin Mat Amin

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka
azwan.amin@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Fauziah binti Abdul Gani

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
fauziahag@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Zaleha binti Keling

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
zalehak@mara.gov.my
062695881 / 882

En. Raja Mohd Nashriq bin Raja Sabri

Ahli Pengurusan

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
nashriq.sabri@mara.gov.my
062695881 / 882

Pn. Farakhshima binti Dahalan

Setiausaha

Kolej Profesional MARA Ayer Molek,
Km 16, Jalan Tiang Dua,
75460 Ayer Molek, Melaka 
farakhsima@mara.gov.my
062695881 / 882

Log In

Log In

Log In

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed 

Get 20% Discount

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue